Skip to main content

SKILO AR DUŽO STIKLAS?

 • Nedelskite ir kuo greičiau kreipkitės į EVELKO AutoStiklų Centrą.
 • Atsitikus draudiminiam autoįvykiui bendradarbiaujame su draudimo kompanijomis, konsultuojame ir padedame supildyti dokumentus.
 • EVELKO AutoStiklų Centro parduodami transporto priemonių stiklai turi Europos standarto E43R pripažinimo (sertifikavimo) ženklą.
 • Visi stiklai atitinka kokybės ir saugumo standartus, o darbas atliekamas greitai, patikimai, saugiai bei tinkamomis sąlygomis.
 • Stiklo keitimo paslaugos atliekamos EVELKO AutoStiklų Centruose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Utenoje.
 • EVELKO AutoStiklų Centro specialistai gali atvykti ir pakeisti stiklą ten, kur yra Jūsų automobilis (už papildomą mokestį).

Kiek laiko Jums reikės palikti transporto priemonę stiklo keitimui:

 • Lengvąjį automobilį - maždaug 4 val.
 • Sunkvežimį, vilkiką - maždaug 8 val.
 • Autobusą - maždaug 10 val.

Svarbu - neplaukite automobilio bent keletą dienų po stiklo keitimo!

EVELKAS AutoStiklų Centras garantuoja, kad stiklo keitimas bus atliktas pagal pasaulinius standartus bei gamintojų technologinius reikalavimus, naudojant profesionalią techninę įrangą.

EVELKO AutoStiklų Centro sandėliuose visuomet yra keitimui paruoštų BMW, Audi, Mercedes Benz, Opel, Škoda, Peugeot, Toyota, Honda, Ford, Citroen, Renault, Saab, Volvo, Volkswagen, Kia, Alfa Romeo, Dodge, Chrysler, Chevrolet, Hyundai, Lexus, Mitsubishi, Jeep, Land-Rover bei kitų populiarių markių stiklų.

Priekinio stiklo keitimo procesas:

 1. apdailos elementų nuardymas;
 2. stiklo išpjovimas;
 3. korozijos židinių šalinimas (jiems esant);
 4. kėbulo bei naujo stiklo klijavimo paviršių paruošimas nuvalant ir gruntuojant;
 5. konusinės klijų siūlės suformavimas;
 6. stiklo įklijavimas;
 7. apdailos elementų sumontavimas.

EVELKO AutoStiklų Centro specialistai, kasdien keisdami automobilių stiklus pastebi, jog keičiami stiklai dažnai prieš tai būna įklijuoti nesilaikant automobilių stiklų keitimo reikalavimų ir rekomendacijų. Automobilio stiklas yra konstrukcinė kėbulo dalis, kurios įklijavimo kokybė yra itin svarbi.

Keičiant stiklą netinkamomis sąlygomis ar nesilaikant technologinių reikalavimų, originalių automobilio stiklo savybių beveik neįmanoma atstatyti, dėl to patariama keisti stiklus tik profesionaliuose stiklų servisuose.

Įklijuojant stiklą reikia laikytis šių reikalavimų:

 1. Stiklo negalima keisti nekontroliuojamomis aplinkos sąlygomis – klijuojamą paviršių būtina apsaugoti nuo dulkių, lietaus, sniego ir t.t.
 2. Stiklų klijavimui gali būti naudojami dviejų rūšių klijai: vieno arba dviejų komponentų. Jų džiūvimą sąlygoja šiluma ir drėgmė. Remiantis klijų gamintojų rekomendacijomis, idealios klijavimo sąlygos: temperatūra +22-23°C, santykinė oro drėgmė – 50 proc.
 3. Pagal technines instrukcijas, keičiant automobilio stiklą, naudojami ne tik klijai, bet ir gruntas, specialūs valikliai ir t.t. Stiklas atsiklijuoja būtent tada, kai klijavimo paviršius nėra tinkamai paruoštas, nuvalytas, nėra padengtas gruntu.
 4. Džiūstant klijams, transporto priemonė turi stovėti ant lygaus paviršiaus. Priešingu atveju stiklas gali pasislinkti į neteisingą padėtį.
 5. Blogai įklijuotas stiklas ar netinkamai parinkti stiklų klijai gali daryti įtaką į stiklą įmontuotų radijo antenų, navigacijos, stiklo šildymo, lietaus jutiklių ar kitų sistemų elektros pralaidumą.

Ar žinote, kad:

 • nuo priekinio stiklo priklauso beveik 1/3 automobilio konstrukcijos tvirtumo
 • neteisingas priekinio stiklo pritvirtinimas prie automobilio kėbulo gali būti stogo deformacijos priežastimi nelaimingo atsitikimo metu
 • daugumos priekinių oro pagalvių veikimo efektyvumas priklauso nuo to, kaip įtvirtintas priekinis stiklas, kad suveiktų laiku ir efektyviai
 • nepaprastai svarbu, kad stiklą keistų tik profesionalūs meistrai, gerai išmanantys stiklo keitimo proceso technologinius reikalavimus
 • priekinis stiklas bet kokio susidūrimo atveju yra svarbus vairuotojo ir keleivių saugumui
 • stiklai yra keičiami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius