Užklausa dėl stiklo Kontaktai Chemija Paslaugos Stiklai

Stiklo keitimas

Skilus ar dužus stiklui nedelskite ir kuo greičiau kreipkitės į EVELKO AutoStiklų Centrą. 
Atsitikus draudiminiam autoįvykiui bendradarbiaujame su draudimo kompanijomis, konsultuojame ir padedame supildyti dokumentus. 
EVELKO AutoStiklų Centro parduodami transporto priemonių stiklai turi Europos standarto E43R pripažinimo (sertifikavimo) ženklą.
Visi stiklai atitinka kokybės ir saugumo standartus, o darbas atliekamas greitai, patikimai, saugiai bei tinkamomis sąlygomis. 
Stiklo keitimo paslaugos atliekamos EVELKO AutoStiklų Centruose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Utenoje.
EVELKO AutoStiklų Centro specialistai gali atvykti ir pakeisti stiklą ten, kur yra Jūsų automobilis (už papildomą mokestį). 

Kiek laiko Jums reikės palikti transporto priemonę stiklo keitimui:

Lengvąjį automobilį - maždaug 4 val.
Sunkvežimį, vilkiką - maždaug 8 val.
Autobusą - maždaug 10 val.

Svarbu - neplaukite automobilio bent keletą dienų po stiklo keitimo! 

EVELKAS AutoStiklų Centras garantuoja, kad stiklo keitimas bus atliktas pagal pasaulinius standartus bei gamintojų technologinius reikalavimus, naudojant profesionalią techninę įrangą. 

EVELKO AutoStiklų Centro sandėliuose visuomet yra keitimui paruoštų BMW, Audi, Mercedes Benz, Opel, Škoda, Peugeot, Toyota, Honda, Ford, Citroen, Renault, Saab, Volvo, Volkswagen, Kia, Alfa Romeo, Dodge, Chrysler, Chevrolet, Hyundai, Lexus, Mitsubishi, Jeep, Land-Rover bei kitų populiarių markių stiklų.

Stiklo remontas

Įdaužą dažniausiai įmanoma suremontuoti, jei ji yra ne didesnė už 2€ monetą.
Vienos įdaužos remontas užtrunka apie 30 minučių.
Paprastai stiklo remontas sudaro apie 10 proc. naujo stiklo ir jo keitimo kainos.
Nebūtina palikti automobilio servise.
Išsaugomas originalus stiklo įmontavimas.
Po remonto įdauža bus mažiau pastebima. 
Stiklo įdaužų tipai

„Buliaus“ akis 

Tai vienas iš dažniau pasitaikančių stiklo įtrūkimo variantų, kurį galima pakankamai gerai suremontuoti, jog po remonto liktų tik mažai pastebimas stiklo pažeidimas. Tokie įtrūkimai dažniausiai būna apvalios formos ir nedidelio skersmens, todėl ir vadinami „buliaus“ akimi.

Žvaigždutė

Tai sunkiausiai remontuojamas pažeidimas, kadangi po tokio įtrūkimo nėra aiškaus stiklo sluoksnių atsiskyrimo. Toks įtrūkimas po remonto lieka pastebimas ir reikalauja daugiau laiko sąnaudų. Tolimesnėje eksploatacijoje problemų nesukelia. 

Kombinuotas

Tai „buliaus“ akies ir žvaigždutės derinys. Šis įtrūkimas remontuojamas nesunkiai, po remonto lieka mažai pastebimas stiklo pažeidimas.

Nerekomenduojama remontuoti išilginių įtrūkimų, nes Lietuvos klimato sąlygomis tai nėra patikima. 
Net ir sėkmingai suremontavus išilginį įtrūkimą, jis gali būti matomas.

Tonavimas

EVELKO AutoStiklų Centre stiklai tonuojami itin kokybiška amerikietiška plėvele, kuri mažina akinimą nuo saulės, sniego bei neutralizuoja kitų automobilių šviesas. 
Automobilio stiklai gali būti ne tik tamsinami, bet ir dengiami veidrodine ar holografine plėvele. 
Plėvelę savo automobilio stiklams EVELKO AutoStiklų Centre galite išsirinkti iš itin plačios spalvų gamos.
Plėvele užklijuotas stiklas atspindi 99 proc. žalingų UV spindulių, panaikina nepageidaujamą saulės atspindį nuo poliruotų ir stiklinių paviršių, apsaugo interjero detales nuo išblukimo. 
Plėvele tonuoti automobilio stiklai mažina akinantį saulės spindulių poveikį ir stabdo saulės šilumos prasiskverbimą į saloną.
Avarijos metu stiklas užklijuotas plėvele apsaugo nuo stiklo šukių sužeidimų, kadangi jos lieka prilipusios prie plėvelės ir nepatenka į automobilio saloną.

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus plėvele tonuoti draudžiama automobilio priekinį, priekinius šoninius bei priekinių durų stiklus, patenkančius į vairuotojo matomumo lauką į priekį 180 laipsnių kampu. 

Automobilio priekinio stiklo viršutinė dalis gali būti papildomai užtamsinta (ne plačiau kaip 15 cm), o norint tonuoti plėvele priekinių durų stiklus, reikia gauti specialų leidimą. 

Kitos paslaugos

Automobilio stiklų sandarinimas išspręs drėgmės ir vėjo patekimą į saloną.
Galinio vaizdo veidrodėliai klijuojami metaliniu padeliu arba mikroporine gumos pagalvėle.
Atliekami kėbulo įstiklinimo darbai, keičiant automobilio paskirtį. Į kėbule išpjautas angas klijuojami arba montuojami su guma tvirtinami stiklai yra iš anksto gamintojo numatyti.
„​Laikinas stiklas“ (standi plėvelė)