Skip to main content

KITOS PASLAUGOS

  • Automobilio stiklų sandarinimas išspręs drėgmės ir vėjo patekimą į saloną.
  • Galinio vaizdo veidrodėliai klijuojami metaliniu padeliu arba mikroporine gumos pagalvėle.
  • Atliekami kėbulo įstiklinimo darbai, keičiant automobilio paskirtį. Į kėbule išpjautas angas klijuojami arba montuojami su guma tvirtinami stiklai yra iš anksto gamintojo numatyti.
  • "Laikinas stiklas“ (standi plėvelė)

Sandarinimas

Viena iš vairuotojams kylančių problemų yra drėgmės ir vandens patekimas į automobilio saloną ar nepageidaujamas vėjo pūtimas pro plyšelius. Dėl automobilio viduje atsiradusios drėgmės gali atsirasti nemalonus kvapas, pradėti rasoti langai. Šias problemas galima išspręsti sandarinant automobilio stiklus. Svarbiausia sandarinimo procese naudoti korozijos nesukeliančias medžiagas, kurios yra itin patvarios, atsparios vandens poveikiui, išlieka plastiškos, gerai prikimba net prie šlapio stiklo.

Galinio vaizdo
veidrodėlio klijavimas

Dažnai priklijuotas galinio vaizdo veidrodėlis atsiklijuoja ir nukrenta, tačiau neverta bandyti išspręsti šią problemą universaliais ar momentiniais klijais. EVELKO AutoStiklų Centre dirbama su klijais ir aktyvais, kurie naudojami automobilių surinkimo gamyklose. Šios priemonės naudojamos automobiliuose, kuriuose galinio vaizdo veidrodėliai yra įmontuoti metaliniu padeliu. Kai kuriuose automobiliuose veidrodėliai klijuojami specialios mikroporinės gumos pagalvėlės pagalba.

Kėbulo įstiklinimas

Įstiklinimas atliekamas įvairiems automobilių kėbulams, kai keičiama jų paskirtis: krovininio tipo mikroautobusas ar lengvasis automobilis keičiamas į universalų ar keleivinį. Automobilio kėbule yra išpjaunamos angos, į kurias įstatomi gamintojo numatyti šoniniai stiklai. Šie stiklai yra originalūs ir atitinka visus saugumo ir kokybės standartus. Stiklai, pagal tai, kaip numatė gamintojas, gali būti tvirtinami dviem būdais: vieni stiklai klijuojami, kiti – montuojami su guma, kurią įsigyti galima EVELKO AutoStiklų Centre.