Evelkas 37037301081
Žiema – kovos su ledu ir aprasojusiais stiklais metas

Žiema – kovos su ledu ir aprasojusiais stiklais metas

Image result for frozen windshield

Dažną žiemos rytą greitai pajudėti iš automobilių stovėjimo aikštelės vairuotojams neleidžia aprasoję bei apledėję stiklai.

Ypač didelį nepatogumą kelia rasojantis priekinis stiklas. Manevruoti tampa ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga. Matomumas pro priekinį stiklą dar labiau pablogėja, kai jis nuvalomas medžiagos skiaute ar šluoste. Salone susikaupusi drėgmė šaltomis naktimis gali pavirsti ir ledu, tada gali tekti dar daugiau laiko praleisti šaltame automobilyje, kol galėsite pradėti važiuoti. Su šiomis problemomis susiduria dauguma vairuotojų, tačiau EVELKAS gali palengvinti Jūsų automobilio priežiūrą. EVELKAS padaliniuose galite įsigyti specialių priemonių skirtų rasojančių bei apšalusių stiklų priežiūrai. https://goo.gl/k9HosD

Apledėję stiklai taip pat labai opi problema. Grandikliai – dažniausias vairuotojų ginklas prieš ledą, tačiau, netinkamai arba per ilgai naudojamas grandiklis gali ir pažeisti stiklo paviršių, jį subraižyti, todėl, jei su apledėjusiais stiklais tenka susidurti dažnai, rekomenduojame įsigyti ir ledo tirpiklių http://eshop.evelkas.lt/#!qry=ledo .

Visgi, ne tik stiklų problemos gali užklupti žiemą, retkarčiais pasitaiko atvejų, kai užšąla spynelės ar prišąla guminės detalės (durelių, liuko, bagažinės gumos). Siekdami apsisaugoti nuo tokio pavojaus galite pasirūpinti ir priemonėmis guminių detalių apsaugai https://goo.gl/585G93 .

 


Paieška