Transporto priemonių stiklai

UAB EVELKAS AutoStiklų centras gali Jums pasiūlyti kone didžiausią stiklų asortimentą Lietuvoje. Stiklų turime net itin retoms ir išskirtinėms transporto priemonėms. Visgi, daugiausiai orientuojamės į keturis transporto priemonių stiklų segmentus:

autoAutomobilių stiklai

Automobilių stiklai sudaro didžiausią mūsų asortimento dalį. Stiklų problemas spręsti galime visų markių automobiliams. Turėdami itin didelį automobilių stiklų asortimentas, galime pasiūlyti tiek originalius stiklus montuojamus automobilių surinkimo gamyklose, tiek ne ką prastesnius ekonominius variantus, padėsiančius sutaupyti.

busAutobusų stiklai

Autobusų stiklai visiems autobusams ir keleiviniam transportui. Atliekame pilną autobusų stiklo paketų restauravimą, visų langų remontą, sandarinimą ir keitimą. Bendradarbiaujame su dauguma autobusų parkų Lietuvoje, turime ilgametę patirtį dirbdami su šiomis priemonėmis, todėl galime drąsiai teigti, jog darbus atliekame nepriekaištingai.

truckSunkvežimių stiklai

Sunkvežimių stiklų taip pat visada turime savo sandėliuose. savo paslaugas galime pasiūlyti visų tipų sunkvežimiams ir krovininiam auto transportui. Stiklą Jūsų sunkvežimiui ar vilkikui pakeisime greitai ir kokybiškai, kad Jūsų transporto priemonės galėtų kuo greičiau būti naudojamos darbui.

specStiklai spec. technikai

Be anksčiau išvardintų transporto priemonėių stiklų keitimo paslaugų, taip pat siūlome stiklus ir jų keitimo paslaugas statybinei ir žemės ūkio technikai (traktoriai, kombainai, ekskavatoriai, krautuvai, buldozeriai ar kita specializuota technika). Esant poreikiui galime pasiūlyti ne tik paprastus tiesius, bet ir lenktus, gaubtus bei šildomus stiklus.

motorhome-14495377Stiklai kemperiams

Galime pasiūlyti priekinius, šoninius bei galinius stiklus visų populiariausių gamintojų (ADRIATIK, ARCA,  AUTOSTAR, BAVARIA, BENIMAR, BURSTNER, CAMPER MONOSCOCCA, CARTHAGO, CHALLENGER, CHAUSSON, CONCORDE, DETHLEFFS, DREAM, ELNAGH, ERIBA, ESTEREL, EURAMOBIL, EVM, FLEURETTE, FRANKIA, GIOTTILINE, HYMER, ITINEO, KENTUCKY,   KNAUS,   LA BOHEME,   LAIKA,   LE VOYAGEUR,   LMC,   MAURER,   MIRAGE,   MOBILVETTA,  MOOVEO,   NIESMANN + BISCHOFF,  NOBEL, ART-PALMO,   OXYGEN,   PILOTE,   RAPIDO,   RIMOR,   RMB,   SAFARI, WAYS,   T.E.C., TABBERT,   WEINSBERG ir kt.) kemperiams tiesiai iš gamintojų.