Tonavimas plėvelėmis

langu-tamsinimas

ESTETINIS VAIZDAS

Tonuoti plėvele stiklai pabrėžia automobilio individualumą ir savitumą. Automobilis su tonuotais plėvele stiklais atrodo solidžiau, gražiau ir prabangiau. Plėvelę savo automobiliui pas mus galite išsirinkti iš plačiausios spalvų gamos.

EKONOMIŠKUMAS

Plėvele užklijuotas stiklas atspindi 99% žalingų UV spindulių, panaikina nepageidaujamą saulės atspindį nuo poliruotų ir stiklinių paviršių, interjero detales apsaugo nuo išblukimo. Tonuoti plėvele automobilio stiklai mažina akinantį saulės spindulių poveikį ir stabdo saulės šilumos prasiskverbimą į saloną – padidėja automobilio vairavimo komfortas.

SAUGUMAS

Galime paneigti mitą, jog tamsiu paros metu vairuoti automobilį su tamsintais stiklais sudėtinga. Automobilių gamintojai tiekia automobilius su originaliai “tamsiais” stiklais, kurių šviesos pralaidumas yra nuo 15 iki 20%. Taigi, jeigu automobilis yra tonuotas ne mažiau kaip 15% praleidžiančia šviesą plėvele, vairuojant tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu tai matomumui netrukdo. AutoStiklų Centre “EVELKAS” Stiklai tonuojami itin kokybiška amerikietiška plėvele SunTek, kuri mažina akinimą nuo saulės, sniego bei neutralizuoja kitų automobilių šviesas. Avarijos metu stiklas užklijuotas plėvele apsaugo Jus nuo stiklo šukių sužeidimų, kadangi sudužus stiklui jos lieka prilipusios prie plėvelės ir nepatenka į automobilio saloną.

PRIVATUMAS

Patariame automobilio stiklus tonuoti plėvele jeigu nenorite, kad praeiviai stebėtų Jus ir Jūsų paliktus daiktus automobilyje.

SUTEIKIAMA GARANTIJA

Amerikietiškos plėvelės turi apsauginį sluoksnį, todėl laikui bėgant nesusibraižo nuo valymo ar stiklo darinėjimo, neišblunka nuo saulės spindulių. Meistrai automobilių stiklų centre “EVELKAS” dirba su amerikietiška plėvele, naudodami pažangiausias technologijas, todėl garantuojame nepriekaištingą kokybę.

KIEK LR ĮSTATYMAI LEIDŽIA AUTOMOBILIO STIKLUS TONUOTI PLĖVELE?

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus draudžiama tonuoti plėvele automobilio priekinį, priekinius šoninius bei priekinių durų stiklus, patenkančius į vairuotojo matomumo lauką į priekį 180 laipsnių kampu. Automobilio priekinio stiklo viršutinė dalis gali būti papildomai užtamsinta (ne plačiau kaip 15 cm). Norint tonuoti plėvele priekinių durų stiklus, reikia gauti tam specialų leidimą. Daugelis vairuotojų dar vis mano, kad negalima tonuoti automobilio stiklų veidrodine arba holografine plėvele, nors kelių transporto priemonių techniniuose reikalavimuose rašoma kitaip.