Užklausa dėl stiklo Kontaktai Chemija Paslaugos Stiklai

Stiklų gamintojai

Pilkington

Šiuo metu vienas pagrindinių ir didžiausių stiklo gamintojų pasaulyje, įkurtas 1826 metais Anglijoje. „Pilkington Automotive“ turi gerai išplėtotus prekybos tinklus visoje Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. „Pilkington“ transporto stiklų gamyklos yra Suomijoje, Lenkijoje ir Italijoje.

AGC

„AGC Inc.“ įkurtas 1907 metais, tačiau į Europos rinką įžengė tik 1981 metais. Bendrovei taip pat priklauso tokie prekių ženklai kaip „Splintex“, „Asahi“, „Temperlite“, „Lamisafe“, „AP Technoglass“. „AGC Glass Europe“ („Glaverbel“ iki 2010 m.) gamyklos, pardavimo biurai ir sandėliai yra Belgijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Rusijoje, Ispanijoje, Škotijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Švedijoje, Turkijoje, Ukrainoje.

Saint-Gobain Sekurit

Įmonė „Compagnie de Saint-Gobain S.A.“, įkurta Paryžiuje dar 1665 metais, o „Saint-Gobain Sekurit“ yra pirmaujanti automobilių stiklų gamintoja daugiau nei 80 metų. „Saint-Gobain Sekurit“ yra itin pageidaujamas automobilių pramonės partneris automobilių stiklų srityje. Stiklų gamyba ir pardavimai vykdomi net 19 pasaulio šalių.

Guardian - Glavista

Bendrovė „Guardian Industries Corp.“ buvo įkurta 1932 metais Auburn Hills mieste, Mičigano valstijoje. 2017 metais „Koch Industries, Inc.“, viena didžiausių JAV privačių bendrovių, įsigijo „Guardian Industries Corp.“, o 2021 metais „Guardian“ pavadinimą pakeitė į „Glavista“. Pagrindinė būstinė Liuksemburge, gamyklos Ispanijoje - Llodio ir Valensijoje.

Fuyao

Įkurta 1987 metais Fuzhou mieste, Kinijos Liaudies Respublikoje, šiandien „Fuyao Group“ išaugo į vieną didžiausių automobilių stiklų tiekėjų pasaulyje, o įmonės gaminiai pripažinti ir naudojami kaip OE pirmaujančių pasaulio automobilių gamintojų. Stiklų gamyba vykdoma Kinijoje ir devyniose kitose šalyse, įskaitant JAV, Rusiją, Vokietiją ir Japoniją.

NordGlass

2015 metų balandį „AGC Automotive Europe“ įsigijo Lenkijos bendrovę „NordGlass“. Tai prekės ženklas, kuris yra patikimas tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu, o stiklai yra gaminami specialiai automobilių antrinei rinkai. 

EVELKAS AutoStiklų Centras specializuojasi įvairių transporto priemonių stiklų keitimo ir remonto srityse. Įmonės specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį ir neįkainojamas specifinės srities žinias, kurios reikalingos keičiant įvairių transporto priemonių markių bei modelių stiklus. 
EVELKAS AutoStiklų Centras savo klientams suteikia galimybę rinktis tarp skirtingų gamintojų bei kainų pasiūlymų ir praktiškai visus reikalingus stiklus turi savo centriniame sandėlyje.