Kitos paslaugos

SANDARINIMAS

sanarinimasDažnai vairuotojai skundžiasi dėl drėgmės, vandens patenkančio į automobilio saloną ar nepageidaujamo vėjo pūtimo pro plyšelius. Dėl automobilio viduje atsiradusios drėgmės gali atsirasti nemalonus kvapas, pradėti rasoti langai. Šias problemas galima išspręsti sandarinant automobilio langus. Svarbiausia sandarinimo procese naudoti korozijos nesukeliančias medžiagas, pvz. “Henkel” kėbulų sandariklius Terodicht-Elastik, Terodicht-Schwarz. Šios medžiagos yra labai patvarios, atsparios vandens poveikiui, išliekančios plastiškos, gerai prikimbančios net prie šlapio stiklo.

VEIDRODĖLIŲ PRIKLIJAVIMAS

veidrodDažnai atsitinka, kad priklijuotas galinio vaizdo veidrodėlis dėl įvairių priežasčių, pvz. dėl ultravioletinių spindulių ar cheminio aplinkos poveikio, tiesiog nukrenta. Ne vienas yra bandęs išspręsti šią problemą klijuodamas veidrodėlį buitiniais universaliniais bei momentiniais klijais. Bet tai yra tik pinigų švaistymas. Mūsų firmoje dirbama su klijais ir aktyvatoriais, naudojamais automobilių surinkimo gamyklose. Šios medžiagos naudojamos automobiliuose, kuriuose galinio vaizdo veidrodėliai yra įmontuoti metaliniu padeliu. Tokiuose automobiliuose kaip Ford, Seat ir kt. veidrodėliai klijuojami specialios mikroporinės gumos pagalvėlės pagalba. Toks priklijavimas ilgam išsprendžia vairuotojų problemas.

KĖBULŲ ĮSTIKLINIMAS

istiklinimasDažniausiai įstiklinami komercinio tipo automobilių kėbulai, t.y. keičiama jų paskirtis: krovininio tipo mikroautobusas ar lengvasis automobilis keičiamas į universalų ar netgi keleivinį. Mikroautobuso kėbule yra išpjaunamos angos, į kurias yra įstatomi gamintojo numatyti šoniniai stiklai. Šie stiklai yra originalūs ir atitinka visus standartus. Vieni gamintojai yra numatę, kad šie stiklai būtų klijuojami, kiti – jog jie būtų montuojami su guma. Pirmiems stiklams yra naudojama ta pati technologija, kaip ir priekinių stiklų įstatymui (įklijavimui), antriems – gamintojas dažniausiai būna numatęs universalias stiklo tvirtinimo gumas, kurių galima įsigyti pas mus.