Stiklai visoms transporto priemonėms. Specializuotas stiklų servisas: keitimas ir remontas. Greitis, kokybė, profesionalumas. Dirbame visoje Lietuvoje!

Stiklai Paslaugos Chemija Kontaktai Užklausa dėl stiklo

Kitos paslaugos

Automobilio stiklų sandarinimas
Galinio vaizdo veidrodėlių klijavimas metaliniu padeliu arba mikroporine gumos pagalvėle
Kėbulo įstiklinimo darbai, keičiant automobilio paskirtį
„​Laikinas stiklas“ (standi plėvelė)

Sandarinimas 

Viena iš vairuotojams kylančių problemų yra drėgmės ir vandens patekimas į automobilio saloną ar nepageidaujamas vėjo pūtimas pro plyšelius. Dėl automobilio viduje atsiradusios drėgmės gali atsirasti nemalonus kvapas, pradėti rasoti langai. Šias problemas galima išspręsti sandarinant automobilio stiklus. Svarbiausia sandarinimo procese naudoti korozijos nesukeliančias medžiagas, kurios yra itin patvarios, atsparios vandens poveikiui, išlieka plastiškos, gerai prikimba net prie šlapio stiklo.

Galinio vaizdo veidrodėlio klijavimas

Dažnai priklijuotas galinio vaizdo veidrodėlis atsiklijuoja ir nukrenta, tačiau neverta bandyti išspręsti šią problemą universaliais ar momentiniais klijais. EVELKO AutoStiklų Centre dirbama su klijais ir aktyvais, kurie naudojami automobilių surinkimo gamyklose. Šios priemonės naudojamos automobiliuose, kuriuose galinio vaizdo veidrodėliai yra įmontuoti metaliniu padeliu. Kai kuriuose automobiliuose veidrodėliai klijuojami specialios mikroporinės gumos pagalvėlės pagalba. 

Kėbulo įstiklinimas 

Įstiklinimas atliekamas įvairiems automobilių kėbulams, kai keičiama jų paskirtis: krovininio tipo mikroautobusas ar lengvasis automobilis keičiamas į universalų ar keleivinį. Automobilio kėbule yra išpjaunamos angos, į kurias įstatomi gamintojo numatyti šoniniai stiklai. Šie stiklai yra originalūs ir atitinka visus saugumo ir kokybės standartus. Stiklai, pagal tai, kaip numatė gamintojas, gali būti tvirtinami dviem būdais: vieni stiklai klijuojami, kiti – montuojami su guma, kurią įsigyti galima EVELKO AutoStiklų Centre.

„Laikinas stiklas“

Išdužus stiklui, mūsų prioritetas - suteikti galimybę vairuotojui kuo greičiau eksploatuoti transporto priemonę, kai skubiai gauti reikiamą stiklą sudėtinga. Reikiamo stiklo vieta apklijuojama specialia plėvele, kuri atlieka laikino stiklo funkciją, suteikiant galimybę vairuotojui tęsti kelionę be trukdžių. Skaidri plėvelė lengvai ir greitai užklijuojama, yra tvirta, todėl apsaugo nuo vėjo, kritulių, šiukšlių bei dulkių patekimo į saloną. Kai plėvelė nebereikalinga, ją pašalinti itin lengva, taip pat nepaliekama jokių žymių.